31185.
446. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" (2x) jelzett Ag és aranyozott emlékérem pár (31,52g/0.925/42,5mm) T:PP fo.