~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem harmadszori adományozás" peremén jelzett Ag kitüntetés, az ismétlőpánton "Zimbler" gyártói jelzés. Szign.:Leisek T:XF több ph.
Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class awarded for third time" Ag decoration, hallmarked on the edge, award band with "Zimbler" maker's mark. Sign: Leisek C:XF multiple edge errors
NMK 131.
1893. "Emlékül a Nagy Császári Hadgyakorlatról Kőszeg 1893 / Ferenc József császár, II. Vilmos császár, Albert király" Al emlékérem, füllel, szalag nélkül (29mm) T:AU,XF Austro-Hungarian Empire 1893. "Zur Erinnerung an das grosse Kaiser in Güns 1893 (In memory of the Great Imperial Military Manoeuvres Kőszeg 1893) / Emperor Franz Joseph, Emperor Wilhelm II, King Albert" Al commemorative medallion with ear, without ribbon (29mm) C:AU,XF
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU,XF viseltes szalag
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF worn ribbon
NMK 245
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU NMK 245
NMK 251.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU,XF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon C:AU,XF
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" hadifém kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:VF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" war metal decoration without ribbon and suspension ring C:VF NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, műanyag tokban T:2 ph
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon in a plastic hard case C:XF edge error
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" hadifém kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:AU,XF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" war metal decoration without ribbon and suspension ring C:AU,XF patina NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:AU,XF
NMK 249.
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:XF zománchiba, szennyeződés / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon C:AU small enamel error, dirt NMK 283.