3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
1942. "Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942" aranyozott hadifém emlékérem (39mm) T:F lekopott aranyozás, karc Hungary 1942. "Hungarian Royal 101st Honved Mechanized Training Regiment / Christmas 1942" gilt war metal commemorative medallion (39mm) C:F worn gilt, scratch