Ausztria 1928. "Tirol Emlékérem 1914-1918" bronz kitüntetés fakó mellszalagon. "A Haza védelmezői 1914-1918, Tirol". Szign.: TJ (35mm) T:AU
Austria 1928. "Tyrol Commemorative Medal 1914-1918" Br medallion with pale ribbon "Das Land Tirol - den Verteidgern des Vaterlandes 1914-1918". Sign: TJ (35mm) C:AU
Ausztria 1928. "Tirol Emlékérem 1914-1918" bronz kitüntetés fakó mellszalagon. "A Haza védelmezői 1914-1918, Tirol". Szign.: TJ (37mm) T:XF
Austria 1928. "Tyrol Commemorative Medal 1914-1918" Br medallion with pale ribbon "Das Land Tirol - den Verteidgern des Vaterlandes 1914-1918". Sign: TJ (37mm) C:XF
Amerikai Egyesült Államok DN "Partiőrség Szakértő" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-
USA ND "U.S. Coastguard Expert" bronze decoration with ribbon C:AU
Amerikai Egyesült Államok DN "Katonai teljesítményért" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-
USA ND "For military achievement" bronze decoration with ribbon C:AU
Franciaország 1863. "Második francia intervenció Mexikóban 1862-1863" kétoldalas jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Barre (br.15,35g/30mm) T:3
France 1863. "Second French intervention in Mexico 1862-1863" hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign: Barre (br.15,35g/30mm) C:F
Lengyelország ~1970. 3xklf kétoldalas, katonai bronz éremből álló tétel eredeti díszdobozban (70mm), benne: "Lengyel Néphadsereg", szign.: St. Sikora + "Karol Świerczewski altábornagy", szign.: M + "Bem József", szign.: MW T:1-,2
Poland ~1970. 3xdiff two-sided, military bronze medallion lot in original case (70mm), within: "Polish People's Army", sign: St. Sikora + "Karol Świerczewski lieutenant general", sign: M + "Józef Bem", sign.: MW C:AU,XF
Lengyelország ~1970. "Bem József tábornok Rakétaerők és Tüzérségi Katonai Akadémia" egyoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (72mm) T:AU
Poland ~1970. "General Józef Bem Military Academy of Rocket Forces and Artillery (Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Rakietowych i Artylerii im. generała Józefa Bema)" one-sided bronze medallion in original case (72mm) T:AU
Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés, a karikán "KO" gyártói jelzéssel T:XF
German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration with "KO" maker's mark on the ring C:XF
Német Birodalom 1915. "Infanterieregiment Kaiser Wilhelm Nr 34. 19. Juni 1915" gyalogezred jelvény Szign.: Hptm.Kirtsch (40x57mm) T:AU
German Empire 1915. "Infanterieregiment Kaiser Wilhelm No.34 Juni 1915" (40x57mm) Sign.: Hptm.Kirtsch C:AU
Német Harmadik Birodalom 1938. "Szolgálati Érdemérem 2. osztálya 25 éves szolgálat után" ezüstözött, részben zománcozott fém kitüntetés eredeti, sérült mellszalagon T:XF
German Third Reich 1938. "Faithful Service Medal, 2nd Class, after 25 Years" silver plated, partially enamelled metal decoration with original, damaged ribbon C:XF