1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" hadifém változatú kitüntetés mellszalag nélkül, szignó nélkül T:VF,F Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" war metal variant decoration without ribbon and signature C:VF,F NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:AU patina, kis ph
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU patina, small edge error
NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés nem hozzá illő mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with not matching ribbon. Sign.:Tautenhayn C:XF,VF
NMK 137.
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "M. Kir. Pozsonyi 13. Honvédgyalezr (Honvéd Gyalogezred)" Zn sapkajelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN 5" gyártói jelzéssel (54x32mm) T:AU
Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "M. Kir. Pozsonyi 13. Honvédgyalezr (Honvéd Gyalogezred)" Zn cap badge with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN 5" maker's mark (54x32mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914" fém jelvény, "GUSTAV GURSCHNER" gyártói jelzéssel (41x27mm) T:1-
Austro-Hungarian Monarchy 1914. "I. Armee - Weihnachten im Felden 1914" metal badge, with "GUSTAV GURSCHNER" maker's mark (41x27mm) C:AU
~1914-1918. Világháborús propaganda jelvény, zománcozott német, osztrák és magyar zászlókkal, hátoldalon "KRIEGSHILSF BUREAU - GES. GESCH." jelzéssel (19x24mm) T:AU
Foittin Nándor 1914-1915. "A Központi Hatalmak győzelme az Antant felett" bronz emlékplakett házi készítésű kitámasztóval ellátott hátlapra erősítve, Szign.:HT. Felül a Központi Hatalmakat jelképező II. Vilmos és I. Ferenc József, középen "1914 Viribus Unitis" felirat, alul az Antant országai. (220x170mm) T:1-
Austro-Hungarian monarchy 1914-1918 "Victory of the Central Powers over Antant" bronze commemorative plaque mounted on homemade verso and support, Sign.: HT. At the top: Wilhelm II. and Franz Joseph I. represent the Central Powers, middle: "1914 Viribus Unitis" inscription, bottom: countries of the Antant. (220x170mm) C:Au
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Frigyes Főherceg Tábornagy)" bronz sapkajelvény. Szign.:R. Marschall (32x43mm) T:AU kis karc /
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Feldmarschall Archduke Friedrich)" bronze cap badge. Sign.: Marschall (32x43mm) C:AU small scratch