https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Military
Number of items: 142
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2813697
33202
446
0
1000
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" "A haza, a nép hűséges szolgálatáért - bronz kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon sérült díszdobozban T1
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2831173
33203
446
0
2000
Military
Numismatics
~1970. "(KHT) Katonai Haditorna" zománcozott aranyozott koszorús sapkajelvény (36x37mm) + "Egység Bajnokság" rátétes műgyantás Cu sapkajlvény (38x34mm) + "vállap csillag" fém jelvény (2x) (22x22mm) "KEFÉM" feliratú papírdobozban T:1-
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2858685
33204
446
0
1000
Military
Numismatics
~1970. "Magyar Néphadsereg" fegyvernemeket ábrázoló bronz emlékplakett eredeti, sérült tokban (38x37mm) T:UNC
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2776536
33205
446
0
1800
Military
Numismatics
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban, igazolvánnyal T:1 NMK 712.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2910852
33206
446
0
2000
Military
Numismatics
~1970. "Munkásőr" zománcozott bronz állományjelvény, csavaros rögzítővel T:AU
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2907169
33207
446
0
2000
Military
Numismatics
~1970. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" porcelán plakett "Hollóháza Hungary" gyártói jelzéssel, eredeti dobozban T:UNC
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2928477
33208
446
0
2000
Military
Numismatics
~1970-1980. 5db-os MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) műgyantás jelvény tétel, közte: Gépjárművezető-képzés, gépjárműbarát szakkörök; Könnyűbúvár szakosztály; Modellező szakosztály T:UNC,AU
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2858650
33209
446
0
1000
Military
Numismatics
~1970-1980. "Munkásőrség" zománcozott, ötéves szolgálati jelvény eredeti tokban T:UNC
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2833612
33210
446
0
1000
Military
Numismatics
~1970-1980. "Élenjáró Katona - 1" fém sapkajelvény, Magyar Néphadsereg (10x) T:1-
Starting price:
1 000 HUF
2886900
33211
446
0
10000
Military
Numismatics
Rózsa Péter (1936-2015) ~1970-1980. "MN (Magyar Néphadsereg) Hiradóverseny" kétoldalas, öntött bronz plakett (117x131mm) T:AU
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2833614
33212
446
0
1000
Military
Numismatics
~1970-1980. "Élenjáró Katona - 1" fém sapkajelvény, Magyar Néphadsereg (10x) T:1-
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2742249
33213
446
0
800
Military
Numismatics
~1970-1980. "Élenjáró Szakaszparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
over 1.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
further page navigation
Contact
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
Fax:
+36 1 / 318-4035
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Opening hours
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment