31617.
446. Closed Online auction
Modern restrikes, fantasy coins
5 500 HUF
14,25 EUR, 15,71 USD
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) T:PP