DN "R26" kerékpár vázra szerelhető festett Al jelvény (36x51mm) T:2,2- kopott festés ND "R26" painted Al badge that can be mounted on a bicycle frame (36x51mm) C:XF,VF worn painting
DN "Rakol" kerékpár vázra szerelhető bronz jelvény (33x46mm) T:2,2- kis rep. ND "Rakol" bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (33x46mm) C:XF,VF small crack
DN "Robusta" kerékpár vázra szerelhető bronz jelvény (37x73mm) T:2,2- ND "Robusta- St.Étienne" bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (37x73mm) C:XF,VF
DN "The Best" kerékpár vázra szerelhető bronz jelvény (35x57mm) T:2,2- ND "The Best" bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (35x57mm) C:XF,VF
DN "The Best Wilson Cycle" kerékpár vázra szerelhető festett fém jelvény (34x82mm) T:2 ND "The Best Wilson Cycle" painted metal badge that can be mounted on a bicycle frame (34x82mm) C:XF
Ausztrália 1956. "Az ausztrál vívócsapat olimpiai jelvénye" aranyozott Br kitűző (25x16mm) T:2 Australia 1956. "Olympic Badge of the Australian Fencing Team" gilt Br pin (25x16mm) C:XF
Ausztria 1946. "Bécsi Rendőr Sportegyesület" ezüstözött bronz plakett (77x59mm) fekete márványtalapzaton T:XF,VF kopott ezüstözés Austria 1946. "Polizei Sport-Verein Wien dem Budapester Eisenbahn-Stemmer gewidmet 20.I.1946." silvered bronze plaque (77x59mm) on black marbl sheet C:XF,VF worn silvering
Ausztria 1968. "Innsbruck-Grenoble" Br olimpiai jelvény, hátlapon "KARL PICHL, INNSBRUCK" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:1- Austria 1968. "Innsbruck-Grenoble" Br olimpic badge, on the back with makers mark "KARL PICHL, INNSBRUCK" (26x26mm) C:AU
Belgium DN "URBSFA (Belga Királyi Labdarúgó Szövetség francia nyelven)" aranyozott és zománcozott bronz jelvény (2xklf) T:1,2 egyiken zománchiba Belgium ND "URBSFA (Royal Belgian Football Association in French)" gilt and enamelled bronze badge (2xdiff) C:UNC,XF one with enamel error