Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 231

Csehszlovákia ~1970. "Lokomotiva Cheb" a műgyantás fém labdarúgó jelvény T:1-
31869.

600 HUF
1,55
1,71

Csehország DN "Asztalitenisz (pingpong)" ezüstözött bronz emlékplakett. Szign.:M Kuzel (60x50mm) T:XF kopott ezüstözés Czech Republic ND "Table tennis (pingpong) silver plated bronze commemorative plaque. Sign.:M Kuzel (60x50mm) C:XF worn silver plating
31870.

2 000 HUF
5,18
5,71

Finnország 1955. "Finnország-Magyarország - 1955. 07. 27-28. atlétikai mérkőzés" bronz atlétikai díjérem "IV. P. 400m aitaj" gravírozással a hátoldalán (58mm) T:1- patina Finland 1955. "Finland-Hungary - 27-28. 7. 1955 track and field match (Suomi-Unkari - 27-28. 7. 1957 yleisurheilumaaottelu)" athletic bronze award medal with "IV. P. 400m aitaj" engrave on the backside (58mm) C:AU patina
31871.

1 800 HUF
4,66
5,14

Finnország 1957. "Finnország-Magyarország - 1957. 07. 18-19." bronz atlétikai díjplakett "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "III. P. 400m aitaj" gravírozással a hátoldalán (50x75mm) T:1- patina Finland 1957. "Finland-Hungary - 18-19. 7. 1957 (Suomi-Unkari - 18-19. 7. 1957)" bronze athletic award plaque with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "III. P. 400m aitaj" engrave on the backside (50x75mm) C:AU patina
31872.

Finnország 1957. "Finnország-Magyarország - 1957. 07. 18-19." bronz atlétikai díjplakett "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "III. P. 400m aitaj" gravírozással a hátoldalán (50x75mm) T:1- patina Finland 1957. "Finland-Hungary - 18-19. 7. 1957 (Suomi-Unkari - 18-19. 7. 1957)" bronze athletic award plaque with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "III. P. 400m aitaj" engrave on the backsi...

1 800 HUF
4,66
5,14

Finnország 1963. "Finnország-Magyarország - 1963. 08. 8-9." bronz atlétikai díjérem "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "IV. P. Korkeush" gravírozással a hátoldalán (58mm) T:1-,2 patina Finland 1963. "Finland-Hungary - 8-9. 8. 1963 track and field match (Suomi-Unkari - 8-9. 8. 1963)" athletic bronze award medal with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "IV. P. Korkeush" engrave on the backside (58mm) C:AU,XF patina
31873.

Finnország 1963. "Finnország-Magyarország - 1963. 08. 8-9." bronz atlétikai díjérem "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "IV. P. Korkeush" gravírozással a hátoldalán (58mm) T:1-,2 patina Finland 1963. "Finland-Hungary - 8-9. 8. 1963 track and field match (Suomi-Unkari - 8-9. 8. 1963)" athletic bronze award medal with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "IV. P. Korkeush" engrave on the b...

1 600 HUF
4,15
4,57

Franciaország "Ravat - St.Étienne" kerékpár vázra szerelhető bronz jelvény (30x69mm) T:2 France "Ravat - St.Étienne" bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (30x69mm) C:XF
31874.

1 000 HUF
2,59
2,86
10

Jugoszlávia DN "Cycle Partizan" festett, kerékpár vázra szerelhető Al jelvény (30x46mm) T:2- Yugoslavia ND "Cycle Partizan" painted Al badge that can be mounted on a bicycle frame (30x46mm) C:VF
31875.

1 000 HUF
2,59
2,86

Lengyelország DN "Universal" kerékpár vázra szerelhető bronz jelvény (31x62mm) T:3 rep. Poland ND "Universal" bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (31x62mm) C:F crack
31876.

1 000 HUF
2,59
2,86

Litvánia 1989. "Nyílt Sakk" egyoldalas fém emlékérem (60mm) T:1- Lithuania 1989. "Open Chess" one-sided metal commemorative medallion (60mm) C:AU
31877.

1 000 HUF
2,59
2,86

Német Harmadik Birodalom 1938. "Német Tekéző Szövetség - Kiemelkedő teljesítményért (DKB - Für Hervorragende Leistungen)" zománcozott bronz díjplakett, hátoldalán "Városi összecsapás Bécs és Budapest között a Német Tekéző Szövetség szervezésében (Städtekampf Wien-Budapest Gewidmet vom Deutschen Keglerbund)" gravírozással és "Ges.Gesch", valamint "B. H. Mayer Pforzheim" gyártói jelzésekkel (65x78mm) T:1- German Third Reich 1938. "German Bowling Association - For outstanding performance (DKB - Für Hervorragende Leistungen)" enamelled bronze award plaque, with "City clash between Vienna and Budapest organized by the German Bowling Association (Städtekampf Wien-Budapest Gewidmet vom Deutschen Keglerbund)" engraving and "Ges.Gesch", "B. H. Mayer Pforzheim" maker's marks (65x78mm) C:AU
31878.

Német Harmadik Birodalom 1938. "Német Tekéző Szövetség - Kiemelkedő teljesítményért (DKB - Für Hervorragende Leistungen)" zománcozott bronz díjplakett, hátoldalán "Városi összecsapás Bécs és Budapest között a Német Tekéző Szövetség szervezésében (Städtekampf Wien-Budapest Gewidmet vom Deutschen Keglerbund)" gravírozással és "Ges.Gesch", valamint "B. H. Mayer Pforzheim" gyártói jelzésekkel (65x78mm...

8 000 HUF
20,73
22,86

31879.

1 000 HUF
2,59
2,86

31880.

9 000 HUF
23,32
25,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF