Amerikai Egyesült Államok 1987. 1 Uncia Ag "Liberty" kapszulában (39mm/0.999/31,25g) T:XF patina USA 1987. 1 Troy Ounce "Liberty" in capsule (39mm/0.999/31,25g) C:XF patina
Amerikai Egyesült Államok 1996. "George Burns 100. születésnapja / Cedars-Sinai Medical Center" aranyozott bronz emlékérem, peremen "THE FRANKLIN MINT" jelzéssel (76mm) T:AU (PP)
USA 1996. "George Burns 100th Birthday / Cedars-Sinai Medical Center" gilt bronze, on the edge with "THE FRANKLIN MINT" mark (76mm) C:AU (PP)
Amerikai Egyesült Államok DN "In memorial - New York World Trade Center 1973-2001 / God Bless America" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (31,42g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
USA ND "In memorial - New York World Trade Center 1973-2001 / God Bless America" double-sided Ag medallion, hallmarked on edge (31,42g/0.999/42,5mm) C:PP spotted
Ausztrália 1988. "Oktatás / Ausztrália bicentenáriuma" kétoldalas Cu-Ni emlékérem karton díszlapon. Az érem előlapját a magyar származású Michael Meszaros (1945-), Mészáros Andor (1909-1972) fia tervezte. (40mm) T:UNC
Australia 1988. "Education / Australia's bicentenary" two-sided Cu-Ni medallion in paper case. The obverse of the medal was designed by the Hungarian origin Michael Meszaros (1945-), son of Andor Mészáros (1909-1972) (40mm) C:UNC
Ausztria 1835. "Az alsó-ausztriai rendek hódolata I. Ferdinánd előtt" Ag zseton. "FERDINANDO I AVSTRIAE IMPERATORI / RECTA TVERI - FIDES AB AVSTRIA - PRAESTITA - VINDOB - XIV JVN - MDCCCXXXV" (3,29g/18mm) T:AU kis ph Austria 1835. "Homage in Vienna of the Lower Austria estates to Ferdinand I" Ag token (3,29g/18mm) C:AU small edge error
Ausztria 1978. "100 éves a Linzi Takarékpénztár" kétoldalas, bronz emlékzseton (22mm) T:AU patina
Austria 1978. "100 Jahre - Linzer Sparkasse" two-sided, bronze token (22mm) C:AU patina
Ausztria 1978. "100 éves a Linzi Takarékpénztár" kétoldalas, aranyozott fém emlékzseton (22mm) T:AU
Austria 1978. "100 Jahre - Linzer Sparkasse" two-sided, gilt metal token (22mm) C:AU
Ausztria 2000. "Bécsi Nemzetközi Postai Bélyegző Kiállítás" bronz emlékérem, ráerősítve egy Ausztria 2000. 20Sch Al-bronz "Osztrák bélyegek" forgalmi emlékpénzzel, eredeti tokban (60mm) T:AU
Austria 2000. "Vienna International Postage Stamp Exhibition" doubl-sided bronze medallion, affixed with an Austria 2000. 20 Schilling Al-bronze "Austrian Stamps" commemorative coin, in original case (60mm) C:AU