NSZK 1967. "Franz von Taxis halálának 450. évfordulója" kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem (13,14g/32mm) T:UNC,AU kis patina
GFR 1967. "450th Anniversary of the Death of Franz von Taxis" two-sided, unmarked Ag medallion (13,14g/32mm) C:UNC,AU small patina
NSZK 1973. "Elias Holl 1573-1973 - Baumeister in Augsburg / Das Rathaus in Augsburg - Erbaut 1615-1620" jelzett Ag emlékérem (14,79g/0.925/35mm) T:UNC (eredetileg PP)
NSZK 1975. "Hapag - Nyugat-Indiai Posta 100. évfordulója" jelzetlen Ag emlékérem eredeti dísztokban (29,92g/38mm) T:XF patina
FRG 1975. "100th Anniversary of the Hapag - Westindien Postal Service" unmarked Ag commemorative medallion in its original case (29,92g/38mm) C:XF patina
NDK 1985A "Demokratikus földreform 1945 / Szocialista mezőgazdaság az NDK-ban 1985" Ni emlékérem sérült tokban (35mm) T:AU
GDR 1985A "Demokratische Bodenreform 1945 / Sozialistische Landwirtschaft in der DDR 1985" Ni commemorative medallion in damaged case (35mm) C:AU
NDK 1987. "750 éves Berlin" (3xklf) fém emlékérem szett eredeti dísztokban (40mm/db) T:UNC,AU kis patina, ujjlenyomat
GDR 1987. "750th Anniversary of Berlin" (3xdiff) metal commemorative medallion set in original hardcase (40mm/pc) C:UNC,AU small patina, fingerprints
Németország 1990. "Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza" ezüstözött fém emlékérem (2x) (32mm) T:1- (PP) Germany 1990. "Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland" silver plated metal commemorative coin (2x) (32mm) C:AU (PP)
Németország 1991. "Konrad Adenauer - Erster Deutscher Bundeskanzler / Die Kanzler der Bundesrepublik Deutschland" jelzett Ag emlékérem (8,36g/0.999/31mm) T:UNC (eredetileg PP)