"Keresztes háborúk" 6db-os érmekollekció a keresztes háborúk idejéből kapszulákban, igényes mahagóni dobozban, tanúsítvánnyal. Benne: Örményország ~13. század Tram Ag (~3g) + Német Államok / Schwäbisch Hall ~13. század Heller Ag (~0,5g) + Hvárezm ~13. század Dirham Ag (~4g) + Mamlúk Birodalom ~13. század Dirham Ag (~1,3g) + Ilhánida Birodalom ~13. század Dirham Ag (~3g) + Frank Görögország ~13. sz...
8db vegyes külföldi fémpénz kapszulákban, közte Szerbia, Uruguay, Nagy-Britannia T:AU-VF patina 8pcs of mixed coins in capsules, with Serbia, Uruguay, Great-Britain C:AU-VF patina
12db vegyes külföldi emlékpénz, közte NDK, Szovjetunió, Lengyelország T:AU-VF 12pcs of mixed commemorative coins, with GDR, Soviet Union, Poland C:AU-VF
Vegyes 15db-os fémpénz tétel, válogatás az Euróra átálló országok forgalmi érméiből "European Community Coin Collection" feliratú karton dísztokban, az országok angol nyelvű leírásával T:UNC,AU
65db-os vegyes olasz érmetétel, közte 1894K-B 20c Cu-Ni "I. Umbertó" T:vegyes 65pcs of mixed italian coin lot, in it 1894K-B 20 Centesimi Cu-Ni "Umberto I" C:mixed
Vegyes külföldi érmetétel mintegy ~1kg súlyban, sérült "Velasques" szivaros dobozban, benne Hollandia ~1950-1980. 1c bronz (~0,5kg) T:vegyes Mixed, Hungarian and foreign coin lot (~1kg), in damaged "Velasques" cigar box, within Netherlands ~1950-1980. 1 Cent bronze (~0,5kg) C:mixed