Engravings

Number of items: 42

Az 1593. évi sziszeki (Sisak) ostrom és a törökök fölötti győzelem látképe (Contrafactur der Schlacht und Siegs so die Schristen vor Sysegk in Crabaten, wider die Turcke erhalten anno 1593), rézmetszet, papír. Megjelent: H. Ortelius: Chronologia oder Historische Beschreibung [...] Ober und Under Ungern., XVII. sz. eleje. Javított, paszpartuban, 16x26 cm
10646.

40 000 HUF
103,63
114,29
1566 Szigetvár ostroma és a Siklósi rajtaütés. 3 db Rézmetszet. XVIII. sz. Üvegezett keretben 20x14 cm
10647.

50 000 HUF
129,53
142,86
Kossuth Lajos és Ihász Dániel 1872. Litográfia, papír. Pesten, Heckenast Gusztáv tulajdona. Stereoscop után élethűen tálalva. Nyom. Reiffenstein és Rösch Bécsben. Foltos. Kissé sérült. 41x34 cm. Üvegezett fakeretben. Ritka!
10648.

24 000 HUF
62,18
68,57
Doby Jenő (1834-1907): Kossuth Lajos arcképe. Metszet, papír. Jelzett a metszeten. Papírra ragasztva. 27x19 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10649.

8 000 HUF
20,73
22,86
1847 Visegrád litografált képe 1595-ben. Joseph Vincenz Häufler Album von Visegrad c. művéből, kissé foltos.
10650.

5 000 HUF
12,95
14,29
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Eger délről. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Néhány kevés apró folttal. Lauffer és Stolp Pest. 11,5x17 cm
10651.

5 000 HUF
12,95
14,29
L. Rohbock (1820-1883) rajza alapján metszette A. Fesca: Veszprém déli oldala. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Néhány kevés apró folttal. Lauffer és Stolp Pest. 11,5x17,5 cm
10652.

3 000 HUF
7,77
8,57
Ludwig Rohbock (1820-1883), Johann Poppel (1807-1882): Székesegyház Vácon, színes acélmetszet, jelzett a metszeten. Foltos. 14×18,5 cm Dekoratív üvegezett fakeretben.
10653.

4 000 HUF
10,36
11,43
Vajdahunyadi vár, Erdély (Vajda-Hunyad). Litográfia, papír, jelzés nélkül, 18×25 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben / Lithograph on paper, framed
10654.

2 600 HUF
6,74
7,43
21
Thure de Thulstrup (1848-1930): Képek az osztrák-magyar hadseregből. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36x25 (x2) cm
10655.

3 600 HUF
9,33
10,29
Marastoni József (1834-1895): Az uj felelős magyar miniszterium (Andrássy Gyula, Festetics György, Eötvös József stb. arcképével). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Pest 1867, nyomatott Heckenast Gusztávnál. Melléklet a Politikai Ujdonságok 8-ik számához. Sérült, foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 42,5x63,5 cm
10656.

4 800 HUF
12,44
13,71
Rusz Károly (1811-1899) metszése: I. Ferencz József megkoronáztatása 1867 junius 8-án, a koronázási lakoma a budai királyi palotában. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 23x36 cm
10657.

3 600 HUF
9,33
10,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF