Az 1593. évi sziszeki (Sisak) ostrom és a törökök fölötti győzelem látképe (Contrafactur der Schlacht und Siegs so die Schristen vor Sysegk in Crabaten, wider die Turcke erhalten anno 1593), rézmetszet, papír. Megjelent: H. Ortelius: Chronologia oder Historische Beschreibung [...] Ober und Under Ungern., XVII. sz. eleje. Javított, paszpartuban, 16x26 cm
Kossuth Lajos és Ihász Dániel 1872. Litográfia, papír. Pesten, Heckenast Gusztáv tulajdona. Stereoscop után élethűen tálalva. Nyom. Reiffenstein és Rösch Bécsben. Foltos. Kissé sérült. 41x34 cm. Üvegezett fakeretben. Ritka!
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Eger délről. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Néhány kevés apró folttal. Lauffer és Stolp Pest. 11,5x17 cm
L. Rohbock (1820-1883) rajza alapján metszette A. Fesca: Veszprém déli oldala. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Néhány kevés apró folttal. Lauffer és Stolp Pest. 11,5x17,5 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883), Johann Poppel (1807-1882): Székesegyház Vácon, színes acélmetszet, jelzett a metszeten. Foltos. 14×18,5 cm Dekoratív üvegezett fakeretben.
Thure de Thulstrup (1848-1930): Képek az osztrák-magyar hadseregből. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36x25 (x2) cm
Marastoni József (1834-1895): Az uj felelős magyar miniszterium (Andrássy Gyula, Festetics György, Eötvös József stb. arcképével). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Pest 1867, nyomatott Heckenast Gusztávnál. Melléklet a Politikai Ujdonságok 8-ik számához. Sérült, foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 42,5x63,5 cm
Rusz Károly (1811-1899) metszése: I. Ferencz József megkoronáztatása 1867 junius 8-án, a koronázási lakoma a budai királyi palotában. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 23x36 cm