10658. 446. Closed Online auction Engravings
3 600 HUF
21
0 HUF
A Székesfehérvári Országos Kiállítás helyszíne. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Waltersdorfer M. rajza után. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 23,5x35 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras