10669. 446. Closed Online auction Engravings
2 400 HUF
0 HUF
Blaschke János (1770-1833): Napoleon. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 8x7 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras