10653. 446. Closed Online auction Engravings
4 000 HUF
0 HUF
Ludwig Rohbock (1820-1883), Johann Poppel (1807-1882): Székesegyház Vácon, színes acélmetszet, jelzett a metszeten. Foltos. 14×18,5 cm Dekoratív üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : karap_norbert