8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Pablo de Sarasate (1844-1908), spanyol hegedűművész és zeneszerző mellképe. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán lánya (autográf?) feliratával? Kissé sérült és kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 60x45 cm