10654. 446. Closed Online auction Engravings
2 600 HUF
21
0 HUF
Vajdahunyadi vár, Erdély (Vajda-Hunyad). Litográfia, papír, jelzés nélkül, 18×25 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben / Lithograph on paper, framed
Photo of the item taken by : karap_norbert