3 600 HUF
Wolfgang Philipp Kilian (1654-1732): Constantinus Hardtwigk (Hartwig, Konstantin, 1650-?) nürnbergi városi tanácsnok, nyomdász portréja. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31x22 cm