10644.
446. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Vén Zoltán: Kisgaléria. 15 db jelzett rézkarc mappában. Sorszámozott, jelzettek 006/150, 12x9,5 cm Kiadói papírmappában