10404.
446. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
160 000 HUF
414,51 EUR, 457,14 USD
Elz. de Sabran jelzéssel: Vár látképe (Franciaország v. Ausztria?), 1891. Olaj, fatábla. Hátoldalán bécsi képkeretező korabeli címkéjével és töredékes raglappal (...Gustav Wien...?). Dekoratív, antik fakeretben. 27x41 cm