10416.
446. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
30 000 HUF
Falb jelzéssel (Falb Sándor?): Viharos tenger, 1927. Olaj, vászon. Dekoratív, korabeli fakeretben. 58x82 cm / oil on canvas, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!