10428.
446. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Beethoven. Ceruza, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 13×13 cm