10600.
446. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: össz. 18 db jelmezterv. Akvarell, tus, papír, részben szövetmintával, kartonra kasírozva. 30,5x43 cm (13 db) és 30x21 cm (5 db)