10413.
446. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
24 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: 5 db Jézus keresztútját és a sírbatételt ábrázoló festmény. Olaj, vászon. Egyik jelzett. Feltehetően régi festmények után készült másolat. Feltekerve, vakráma nélkül. Mind sérült. 56x90 cm