10550.
446. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon, apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben, 20x33 cm