10568.
446. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, távol-keleti alkotó, XX. sz: Táj alakokkal. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben, 22×43 cm.