10538.
446. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan (részben Heltai?) jelzéssel: össz. 20 db jelmezterv. Akvarell, tus, ceruza, papír, részben datált (1983) és 10 db szövetmintával, egy kivételével kartonra kasírozva. 30x43 cm (15 db) és 24x54 cm (5 db) körüli méretekben