Number of items: 397

10015.

80 000 HUF
212,20
228,57
10016.

80 000 HUF
212,20
228,57
10017.

75 000 HUF
198,94
214,29
10018.

80 000 HUF
212,20
228,57
10019.

75 000 HUF
198,94
214,29
10020.

24 000 HUF
63,66
68,57
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Székelyföldi áfonyaszedő asszony, 1946. Szén, papír, jelzett. 24x35 cm Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből.
10021.

20 000 HUF
53,05
57,14
9
10022.

19 000 HUF
50,40
54,29
Aba Szőcs László (1944-2018): Merengés (női akt). Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. d: 50 cm
10023.

15 000 HUF
39,79
42,86
10024.

10 000 HUF
26,53
28,57
10025.

9 000 HUF
23,87
25,71
Almásy Aladár (1946-): Jelenet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 33x37 cm
10026.

10 000 HUF
26,53
28,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF