Number of items: 397

Koppány Attila (1947-): K11. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal. Fakeretben. 50x50 cm.
10003.

130 000 HUF
344,83
371,43
Ördög Noémi / Naomi Devil: Szürreális hölgy portré Badacsonnyal, olaj, vászon, jelzéssel, hibátlan, 40x40 cm
10004.

280 000 HUF
742,71
800,00
10005.

260 000 HUF
689,66
742,86
10006.

80 000 HUF
212,20
228,57
Kóka Ferenc (1934-1997): Táj (Balaton?), 1960-as évek. Olaj, farost, jelezve balra középen lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 45x110cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10007.

120 000 HUF
318,30
342,86
10008.

150 000 HUF
397,88
428,57
Csáji Attila (1939-): Az időtlenség virágai, 2014. Lézer szuperpozíciós grafika, papír. Jelzett és számozott (9/10) a hátoldalán. 26,5x67,5 cm
10009.

70 000 HUF
185,68
200,00
Reigl Judit: Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 1078/1500, 19,5x24 cm
10010.

22 000 HUF
58,36
62,86
Vasarely Victor (1908-1997): CHEYT-MC-4. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CHEYT-MC-4. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10011.

50 000 HUF
132,63
142,86
10012.

100 000 HUF
265,25
285,71
Johan Hugó (1891-1956): Budapest, 1936. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Üvegezett, sérült fakeretben. 24x30 cm. / pastell on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist. Framed
10013.

90 000 HUF
238,73
257,14
10014.

120 000 HUF
318,30
342,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF