https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Paintings and graphics Number of items: 397
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2933153
10343
446
0
5000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Spányik Kornél (1858-1943): Kisbaconi Benedek Márta portréja. Kréta, papír, kissé foltos, jelzett, sérült keretben. Az ábrázolt csecsemő Spányik Kornél rokonságához tartozott és 1923-ban született, így feltételezhető, hogy a mű abban az évben vagy 1924-ben készült. 35×24 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2946739
10344
446
0
3200
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Stettner Béla (1928-1984): A bújdosó fejedelem. Rézkarc, papír, jelzett, sarkán folttal, 20x29 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
2841473
10345
446
0
24000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
2925981
10346
446
0
26000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Sugár Gábor (1976-): Kiáltás - női alak. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
2926004
10347
446
0
26000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
2883968
10348
446
0
80000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Sütő János (1933-2019): Kárpátaljai táj. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 80x59 cm / Oil on board, signed, framed.
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
2468958
10349
446
0
6000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Stonner Béla (?-?): Lányok népviseletben. Olaj, vászon. Fa keretben, 40×28 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2889229
10350
446
0
36000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Szalay Lajos (1909-1995): Jelenet. Tus, papír, jelzés nélkül. Sümegi György művészettörténész szakvéleményével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 23×12,5 cm.
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
2953509
10351
446
0
6000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Szalay Pál (1953-2015): Mártély (Tisza), 1997. Akvarell, papír. Jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 43x31 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2895085
10352
446
0
16000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Szalontai Éva (1951- 2013): Nyári hangulat. OLaj, textil, kartonra kasírozva. . Jelzett 62x57 cm Kissé hullámos az alja
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2729384
10353
446
0
24000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Szántó Sándor (1945-): Szentendre utcarészlet II. Tűzzománc, fém, jelzett a hátoldalán, sérült (repedésekkel), fakeretben, 25×25 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
2909255
10354
446
0
19000
Paintings and graphics
Other collectibles
1
Szász Endre (1926-2003): Ülő hölgy. Tus, papír, jelezve jobbra lent, lap teteje papírra ragasztva, 29,5x21 cm
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment