Paintings and graphics Number of items: 397
2908981
10391
446
3400
Other collectibles
3 400 HUF
2651727
10392
446
Other collectibles
Vastagh Géza (1866-1919): Dombos táj, 1886. Ceruza, papír. Jelezve jobbra középen. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 19,5x27,5. Lapszéli apró szakadásokkal. / Géza Vastagh (1866-1919): Hillside, 1886. Pencil on paper, signed lower right. 19,5x27,5 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh. With small tears on the side.
18 000 HUF
2946735
10393
446
3800
Other collectibles
Váci András (1928-1989): Kiált Tokaj vára. Rézkarc, papír, jelzett, sarkán kis folttal, 20x29 cm
3 800 HUF
2887116
10394
446
Other collectibles
8 000 HUF
2926896
10395
446
3800
Other collectibles
Veszprémi Endre (1925-2013): A Tiszabecsi harc. Rézkarc, papír, 20x29 cm
3 800 HUF
2935292
10396
446
Other collectibles
Vízkeleti Witmann Eta (1882-1962): Napfényes kert. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 20,5x14 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
18 000 HUF
2872070
10397
446
Other collectibles
Vizy László (1943-) Budai vár sziluettje, akvarell, papír, jelzett, 14x17 cm
4 000 HUF
2925362
10398
446
22000
Other collectibles
Vörös András (1955): Vad színek. Olaj, papír. Jelzett, üvegezett keretben 40x50 cm
22 000 HUF
2805926
10399
446
Other collectibles
6 000 HUF
2953704
10400
446
Other collectibles
Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm
12 000 HUF
2953883
10401
446
Other collectibles
Remo Wolf (1912-2009): Famiglia de Filippis. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (LI/C), alján kisebb szakadással, 18×51 cm
2 000 HUF
2780077
10402
446
42000
Other collectibles
Zolnay Géza ( 1886-1947 ): Pálfalva 1947. Olaj, karton, jelzett, keretben. 49,5x69,5 cm
42 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035