10057. 446. Closed Online auction Paintings and graphics
100 000 HUF
0 HUF
Benczúr Gyula (1844-1920): Fohász. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéjével (2150 bírálati szám/1985), sérült, 32,5x43 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras