150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
Bikácsi Daniela (1943- ): Nyári éjszaka (Széchenyi templom). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60×90 cm / oil on canvas, signed, framed.