10107. 446. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Dunántúli táj (Szár). Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, hátoldalán autográf felirattal, 23×43 cm.
Photo of the item taken by : pk