10151. 446. Closed Online auction Paintings and graphics
16 000 HUF
0 HUF
Gulyás Dénes (1927-2003): Csendélet, 1962. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Gulyás Dénes autográf feliratával, paszpartuban, 33x46 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert