10156. 446. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Hajnal János (1913-2010): Pace (béke). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 62/80. Hajnal János autográf ajándékozási soraival. Sérült, részben javított. 70x50 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert