19 000 HUF
49,22 EUR, 54,29 USD
Hevessy Pál (1878-?): Táj (Felső-Tisza?). Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán Karácsonyi Vásár, 1914 címkével és korabeli, nehezen olvasható felirattal. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 29,5x43 cm