70 000 HUF
181,35 EUR, 200,00 USD
Johan Hugó (1891-1956), kétoldalas mű: Kertrészlet, 1947. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldalán: Férfi akt. Szén, papír. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Jobb felső sarkában kissé sérült. 30x24 cm. / watercolour and charcoal on paper, signed, slightly damaged. Provenance: from the estate of the artist.