10191. 446. Closed Online auction Paintings and graphics
19 000 HUF
0 HUF
Kasznár Ring Jenő (1875-1945), 2 db mű: Vásározó asszony és pipázó férfi portréja. Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült fakeretben, 39×30 cm
Photo of the item taken by : pk