10205. 446. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
Kemény László (1901-?): Séta ősszel. Akvarell, papír, jelzett és datált (kemény László 953). Üvegezett fa keretben, 26×32,5 cm