15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Miháltz Pál (1899-1988): Soproni utcarészlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, balra lent autográf címadással, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 12,5x17 cm