40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Neogrády Antal (1861-1942): Sziklán ülő hölgy. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30×40 cm / watercolour on paper, signed, framed