10291. 446. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Perei Zoltán (1913-1992): Nimfa. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 10,5x15,5 cm
Photo of the item taken by : pk