10302. 446. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
10
0 HUF
Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Rószaszín ruhaterv, 1940 k.. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29x20 cm
Photo of the item taken by : tg