10373. 446. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
9
0 HUF
Tamás Ervin (1922-1996): Tokaji utca. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képzőművészeti Alap címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28×40 cm
Photo of the item taken by : pk