Paintings and graphics Number of items: 397
2824658
10099
446
120000
Other collectibles
120 000 HUF
2596578
10100
446
9500
Other collectibles
9 500 HUF
2920349
10101
446
Other collectibles
Cziráki Lajos (1917-2003): Fertőd, Esterházy kastély. Jelzett 20x30 cm
4 000 HUF
2951836
10102
446
Other collectibles
D. Varga Edit, működött a XX. sz. első felében: Királylány (illusztráció). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 raglapjával. Üvegezett fakeretben. 33x24 cm
18 000 HUF
2659640
10103
446
Other collectibles
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): Bibliai jelenetek. 9db. fametszet, papír, jelzett a metszeten, apró sérülésekkel 28,5x20,5 cm
20 000 HUF
2801931
10104
446
Other collectibles
Darmó Éva (1980-): 6 db tanulmányrajz, többségében női aktokkal és alakokkal. Ceruza, papír. Jelzett. Helyenként kissé foltos. 35x25 cm.
9 000 HUF
2949546
10105
446
Other collectibles
Deák Ferenc (1935-2013): Dávid Gyula hatvanéves, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, 22x11 cm. (Dávid Gyula (1928- ) erdélyi magyar irodalomtörténész, szerkesztő, műfordító 60. születésnapja alkalmából készített grafika).
2 000 HUF
2686295
10106
446
Other collectibles
5 000 HUF
2940689
10107
446
28000
Other collectibles
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Dunántúli táj (Szár). Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, hátoldalán autográf felirattal, 23×43 cm.
28 000 HUF
2955592
10108
446
Other collectibles
Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Arc virágokkal, 1993. Olaj, fa, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 9x13 cm
6 000 HUF
2955600
10109
446
Other collectibles
Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Szürrealista kép. Olaj, vegyes technika, applikáció, jelzés nélkül, plexiüvegezett fakeretben, plexi kissé sérült, 16x21 cm
16 000 HUF
2760397
10110
446
Other collectibles
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035