13928.
446. Closed Online auction
Photo
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
cca 1900-1975 össz. 6 db fotó és fénynyomat, közte egy szÃnes fotó VI. Pál pápa és egy beazonosÃtandó bÃborosról (jelzés nélkül), részben késÅ‘bbi elÅ‘hÃvás, részben kopott és kissé sérült, 9,5x14,5 és 33,5x20,5 cm közötti méretekben