13711. 446. Closed Online auction Photo
4 000 HUF
0 HUF
cca 1920-1930 Edith Denise táncosnő, előadóművész, 3 db feliratozott, pecséttel jelzett fotó, néhány kis sérüléssel, 17,5x11 cm és 23x17 cm között
Photo of the item taken by : ra