Photo Number of items: 425
2955601
13914
446
Photo
Other collectibles
Rudolf Dalgerer 2 db természetfotója (lepke és hattyú), kartonra kasírozva, az egyik a hátoldalon jelzett, 19,5x29 cm
1 200 HUF
2954143
13915
446
Photo
Other collectibles
cca 1900-1910 Gyerekek teniszütőkkel, abakusszal, nagyméretű fotó, dekoratív kartonon, kissé foltos, 23x17 cm
1 800 HUF
2953084
13916
446
Photo
Other collectibles
cca 1900-1910 6 db üvegnegatív, közte négy színezett és egy a budapesti Műcsarnokot ábrázoló, 12x9 cm
2 800 HUF
2948849
13917
446
Photo
Other collectibles
cca 1910-1920 Vegyes fotó tétel, 5 db, közte Pobuda Alfréd (Bp.) fotó is, közte foltosak, sérültek, 16x21 cm és 19,5x24 cm
1 000 HUF
2951324
13918
446
Photo
Other collectibles
cca 35 db olasz fotó, pecsételve, mappában, 20x25 cm
2 000 HUF
2954420
13919
446
80000
Photo
Other collectibles
80 000 HUF
2948427
13920
446
Photo
Other collectibles
1902 Vadásztársaság csoportképe, kartonra kasírozott fotó, karton foltos, 17,5×22,5 cm
5 000 HUF
2955308
13921
446
Photo
Other collectibles
cca 1940 Levente csoportkép, fotó, kissé sérült, hátoldalán albumba ragasztás nyomaival, 22,5x16,5 cm
1 000 HUF
2954383
13922
446
Photo
Other collectibles
cca 1930-1940 Esküvői csoportkép egy szép belső udvarban, a résztvevők között bíboros/érsek, díszmagyart viselő férfiak, stb.; fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett ("Várkonyi Studio" Budapest), törésnyommal, kissé hajlott, 24x18 cm
2 000 HUF
2953968
13923
446
Photo
Other collectibles
cca 1910-1920 Úrhölgy portréja, fotó kartonon, Áldor Fotószalon, a kartonon sérülésekkel, foltos, 23x16 cm
2 000 HUF
2953889
13924
446
Photo
Other collectibles
cca 1920 Gyöngyös, azonosítatlan ünnepély fotója, Gyöngyös, Bardóczy és Tőzsér, 16x24 cm
2 400 HUF
2946517
13925
446
Photo
Other collectibles
cca 1980 Szovjet-magyar űrrepülés témában 10 db MTI fotó, 27x18 cm és 21x24 cm méretben
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035